Aykanlar
+90 (212) 771 07 00
aykanlargida@aykanlar.com.tr
İSTANBUL (MERKEZ)
Merkez Mah. Basın Expres Yolu Çınar Cad. Güntaş Plaza No : 10 Kat : 3 Yenibosna / İSTANBUL
İZMİR ŞUBE
Görece Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Necdet Sezer Bulvarı No:24 Menderes/İZMİR
ANTALYA ŞUBE
Altınova Sinan Mah. Barış Sok. No: 12/2 Kepez / ANTALYA
KONYA ŞUBE
Büsan Özel Org.San. Kosgep Caddesi 4. Sokak No:72 KONYA

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm